Rok szkolny 2017/2018

1. I miejsce w  XV Powiatowy Konkurs Historyczno-Literacki "Tadeusz Kościuszko – człowiek, który wyprzedził swoje czasy" - Karolina Pałka (kl. III gimnazjum).
  2. II miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej -Daniel Majda (kl. 5).
  3. II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Eko-Anioł” - Hubert Pasich (kl. 3).
  4. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Polubić matematykę”  Grzegorz Nowosiński (kl. 4).
  5. II miejsce w Gminnym Konkursie Literackim poświęconym twórczości Jakuba Kornhausera - Julia Wiśniewska (kl. III gimnazjum).
  6. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim odbywającym się z okazji Roku Josepha Conrada - Zuzanna Pietrzak (kl. III gimnazjum).
  7. III miejsce w VI Gminnym Konkursie Języków Obcych w kategorii język angielski Karolina Pałka (kl. III gimnazjum).
  8. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim odbywającym się z okazji Roku Josepha Conradaa - Wiktoria Kluza (kl. III gimnazjum).
  9. III miejsce  w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. ”Ty, który rodzisz się w śnieżynach ludzkich serc” - Mateusz Spyra (kl. 6).
  10. II miejsce w Miejsko-Gminnym konkursie muzycznym  „Wyśpiewana Niepodległość” - Wiktoria Barczyk, Zuzanny Kamionka, Martyny Kłys i Maria Janik (kl. 6).
  11. Finalistki XII Gminnego Konkursu Języka Angielskiego - Maria Janik i Oliwia Waszkiewicz (kl. 6).
  12. Wyróżnienie w Konkursie recytatorskim poświęconym twórczości Juliana Kornhausera - Karolina Pałka (kl. III gimnazjum).
  13. Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Bombka choinkowa" - Hubert Pasich (kl. 3).
  14. Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Polskie legendy i podania w 100. rocznice odzyskania niepodległości" - Amelia Ściańska (kl. 3).
  15. Wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym "Godło Polski w oczach dziecka" - Marta Pielka, Maria Habryn (kl. 3).
  16. Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla przedszkolaków - Antonina Szczygieł.

1. I miejsce w gminie, I miejsce w powiecie i III w ½ finałów wojewódzkich w zawodach piłki nożnej halowej chłopców klas 4-6.
  2. I miejsce w zawodach miejsko-gminnych i II w zawodach powiatowych w drużynowych biegach przełajowych chłopców klas 4-6.
  3. II miejsce w powiatowym turnieju piłki nożnej im. Antoniego Piechniczka chłopców klas 4-6.
  4. I miejsce w zawodach miejsko-gminnych i II w powiatowych piłki nożnej na ORLIKU.
  5. II miejsce w zawodach miejsko-gminnych w koszykówce dziewcząt gimnazjum.
  6. III miejsce w zawodach miejsko-gminnych w koszykówce chłopców  gimnazjum.
  7. II miejsce w zawodach miejsko-gminnych w piłce ręcznej  dziewcząt klas 4-6.