Nawigacja

Rok szkolny 2018/2019 Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 20013/2014 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2011/2012

Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2016/2017

  1. Laureatka Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej - Wiktoria Bąk (klasa III)

  2. Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Wiktoria Bąk (klasa III)

  3. Laureatka  Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej - Maria Kiwior (klasa III)

  4. Finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej - Maria Kowal (klasa III)

  5. Finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej - Patryk Szatan (klasa III)

  6. Finalistka XVI Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego - Maria Kowal (klasa III)

  7. I miejsce w Reginalnym Konkursie Kultury Słowa "Na drogach i rozdrożach języka" - Anna Więcek (klasa III)

  8. I miejsce w Regionalnym Konkursie "25 lat Diecezji Sosnowieckiej" - Anna Więcek (klasa III)

  9. I miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Historyczno-Literackim "Józef Piłsudski - życie i działalność na tle literatury XX - lecia miedzywojennego w kategorii wiedzowej - Maria Kowal (klasa III) 

  10.  Mistrz Ortografii powiatu olkuskiego - Anna Więcek (klasa III)

  11. I miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Historyczno-Literackim "Józef Piłsudski - życie i działalność na tle literatury XX - lecia miedzywojennego w kategorii dyktando niepodległościowe - Weronika Chariton (klasa III)

  12. II miejsce w VI edycji Powiatowego Konkursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej "Na mnie zawsze możesz liczyć" - Anna Więcek (klasa III)
  13. III  miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Historyczno-Literackim "Józef Piłsudski - życie i działalność na tle literatury XX - lecia miedzywojennego w kategorii wiedzowej - Wiktoria Bąk (klasa III)
  14. III miejsce w VI edycji Powiatowego Konkursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej "Na mnie zawsze możesz liczyć" - Wiktoria Bąk (klasa III)
  15. I miejsce na etapie powiatowym XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" - Szymon Ratuszny (klasa 2)
  16.  II miejsce na etapie powiatowym XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" - Wiktor Banyś (klasa 2)
  17.  III miejsce na etapie powiatowym XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" - Jakub Pasich  (klasa 1)
  18. I miejsce w V Miejsko-Gminnym Konkursie Językowym dla gimnazjum w kategorii j. rosyjski - Anna Więcek (klas III)

  19. I miejsce na etapie gminnym w Powiatowym Konkursie "OMNIBUS" - Emilia Mistur (klasa 3)

  20. I miejsce w Gminnym Konkursie Językowo - Plastycznym "Christmas domino" - Mateusz Pielka (klasa 5)

  21. II miejsce w Gminnym Konkursie Językowo - Plastycznym "Christmas domino" - Maria Janik  (klasa 5)

  22. II miejsce w V Miejsko-Gminnym Konkursie Językowym dla gimnazjum w kategorii j. rosyjski - Klaudia Ciempka (klas III)

  23. II miejsce na etapie gminnym Powiatowego Konkursu "DEXTER" - Grzegorz Nowosiński (klasa 3)

  24. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Polubić matematykę" - Barbara Kiwior (klasa 6)

  25. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Polubić matematykę" - Wiktor Tomsia  (klasa 5)

  26. III miejsce na etapie gminnym w Powiatowym Konkursie "OMNIBUS" - Jakub Pasich  (klasa 1)

  27. III miejsce w V Miejsko-Gminnym Konkursie Językowym dla gimnazjum w kategorii j. rosyjski - Natalia Ciuła (klasa III)

  28. III miejsce w Gminnym Konkursie Fizycznym "Co? Jak? Dlaczego? Na tropie materii" - Barbara Kiwior (klasa 6)

  29. Wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym na Tryptyk Wielkanocny - Szymon Ratuszny (klasa 2)

  30. Wyróżnienie na etapie powiatowym XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" - Hubert Pasich  (klasa 2)

 

SPORT

  1. II miejsce w finałach rejonowych dziewcząt sp w Mini Koszykówce.
  2. I miejsce w zawodach powiatowych dziewcząt sp w Mini Koszykówce.
  3. II miejsce w zawodach powiatowych dziewcząt sp w Mini Piłce Ręcznej.
  4. I miejsce w zawodach miejsko-gminnych dziewcząt sp w Mini Koszykówce.
  5. I miejsce w zawodach miejsko-gminnych dziewcząt szkoły podstawowej w Mini Piłce Ręcznej.
  6. II miejsce w zawodach miejsko-gminnych chłopców szkoły podstawowej w Mini Piłce Ręcznej.
  7. II miejsce w zawodach miejsko-gminnych chłopców klas IV i młodszych w piłce nożnej.
  8. II miejsce w zawodach miejsko-gminnych chłopców gimnazjum w piłce ręcznej.
  9. II miejsce w zawodach miejsko-gminnych dziewcząt gimnazjum w piłce ręcznej.
  10. II miejsce w zawodach miejsko-gminnych chłopców szkoły podstawowej w drużynowych biegach przełajowych.
  11. II miejsce w zawodach miejsko-gminnych dziewcząt gimnazjumj w drużynowych biegach przełajowych.
  12. III miejsce w zawodach miejsko-gminnych chłopców gimnazjum w drużynowych biegach przełajowych.
  13. III miejsce w zawodach miejsko-gminnych dziewcząt szkoły podstawowej w drużynowych biegach przełajowych.

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Łokietka w Zarzeczu
    Szkoła Podstawowa w Zarzeczu
    ul. Szkolna 2
    32-340 Wolbrom
  • (32) 646-51-85

Galeria zdjęć