Rok szkolny 2016/2017

1. Laureatka Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej - Wiktoria Bąk (klasa III)

2. Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Wiktoria Bąk (klasa III)

3. Laureatka  Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej - Maria Kiwior (klasa III)

4. Finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej - Maria Kowal (klasa III)

5. Finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej - Patryk Szatan (klasa III)

6. Finalistka XVI Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego - Maria Kowal (klasa III)

7. I miejsce w Reginalnym Konkursie Kultury Słowa "Na drogach i rozdrożach języka" - Anna Więcek (klasa III)

8. I miejsce w Regionalnym Konkursie "25 lat Diecezji Sosnowieckiej" - Anna Więcek (klasa III)

9. I miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Historyczno-Literackim "Józef Piłsudski - życie i działalność na tle literatury XX - lecia miedzywojennego w kategorii wiedzowej - Maria Kowal (klasa III)

10.  Mistrz Ortografii powiatu olkuskiego - Anna Więcek (klasa III)

11. I miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Historyczno-Literackim "Józef Piłsudski - życie i działalność na tle literatury XX - lecia miedzywojennego w kategorii dyktando niepodległościowe - Weronika Chariton (klasa III)

12. II miejsce w VI edycji Powiatowego Konkursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej "Na mnie zawsze możesz liczyć" - Anna Więcek (klasa III)
  13. III  miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Historyczno-Literackim "Józef Piłsudski - życie i działalność na tle literatury XX - lecia miedzywojennego w kategorii wiedzowej - Wiktoria Bąk (klasa III)
  14. III miejsce w VI edycji Powiatowego Konkursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej "Na mnie zawsze możesz liczyć" - Wiktoria Bąk (klasa III)
  15. I miejsce na etapie powiatowym XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" - Szymon Ratuszny (klasa 2)
  16.  II miejsce na etapie powiatowym XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" - Wiktor Banyś (klasa 2)
  17.  III miejsce na etapie powiatowym XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" - Jakub Pasich  (klasa 1)
  18. I miejsce w V Miejsko-Gminnym Konkursie Językowym dla gimnazjum w kategorii j. rosyjski - Anna Więcek (klas III)

19. I miejsce na etapie gminnym w Powiatowym Konkursie "OMNIBUS" - Emilia Mistur (klasa 3)

20. I miejsce w Gminnym Konkursie Językowo - Plastycznym "Christmas domino" - Mateusz Pielka (klasa 5)

21. II miejsce w Gminnym Konkursie Językowo - Plastycznym "Christmas domino" - Maria Janik  (klasa 5)

22. II miejsce w V Miejsko-Gminnym Konkursie Językowym dla gimnazjum w kategorii j. rosyjski - Klaudia Ciempka (klas III)

23. II miejsce na etapie gminnym Powiatowego Konkursu "DEXTER" - Grzegorz Nowosiński (klasa 3)

24. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Polubić matematykę" - Barbara Kiwior (klasa 6)

25. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Polubić matematykę" - Wiktor Tomsia  (klasa 5)

26. III miejsce na etapie gminnym w Powiatowym Konkursie "OMNIBUS" - Jakub Pasich  (klasa 1)

27. III miejsce w V Miejsko-Gminnym Konkursie Językowym dla gimnazjum w kategorii j. rosyjski - Natalia Ciuła (klasa III)

28. III miejsce w Gminnym Konkursie Fizycznym "Co? Jak? Dlaczego? Na tropie materii" - Barbara Kiwior (klasa 6)

29. Wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym na Tryptyk Wielkanocny - Szymon Ratuszny (klasa 2)

30. Wyróżnienie na etapie powiatowym XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" - Hubert Pasich  (klasa 2)

1. II miejsce w finałach rejonowych dziewcząt sp w Mini Koszykówce.
  2. I miejsce w zawodach powiatowych dziewcząt sp w Mini Koszykówce.
  3. II miejsce w zawodach powiatowych dziewcząt sp w Mini Piłce Ręcznej.
  4. I miejsce w zawodach miejsko-gminnych dziewcząt sp w Mini Koszykówce.
  5. I miejsce w zawodach miejsko-gminnych dziewcząt szkoły podstawowej w Mini Piłce Ręcznej.
  6. II miejsce w zawodach miejsko-gminnych chłopców szkoły podstawowej w Mini Piłce Ręcznej.
  7. II miejsce w zawodach miejsko-gminnych chłopców klas IV i młodszych w piłce nożnej.
  8. II miejsce w zawodach miejsko-gminnych chłopców gimnazjum w piłce ręcznej.
  9. II miejsce w zawodach miejsko-gminnych dziewcząt gimnazjum w piłce ręcznej.
  10. II miejsce w zawodach miejsko-gminnych chłopców szkoły podstawowej w drużynowych biegach przełajowych.
  11. II miejsce w zawodach miejsko-gminnych dziewcząt gimnazjumj w drużynowych biegach przełajowych.
  12. III miejsce w zawodach miejsko-gminnych chłopców gimnazjum w drużynowych biegach przełajowych.
  13. III miejsce w zawodach miejsko-gminnych dziewcząt szkoły podstawowej w drużynowych biegach przełajowych.