1. Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Wiktoria Bąk (klasa II)
  2. Finalista Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego - Oskar Świerczek (klasa 6)
  3. I miejsca w XIII Powiatowym Konkursie Literacko-Historycznym – „Król Kazimierz Wielki i jego czasy”- Wiktoria Bąk (klasa II)
  4. I miejsce w Powiatowym Konkursie  Ekologicznym pt. „Co wiemy o zanieczyszczeniach powietrza?" - Anna Więcek (klasa II)
  5.  I miejsca w Powiatowym  Konkursie Historycznym - „Józef Piłsudski i szlak I Brygady Legionów Polskich” - Anna Więcek (klasa II)
  6. Tytuł Omnibusa w Powiatowym Konkursie Wiedzowym „OMNIBUS”  - Emilia Mistur (klasa 2)
  7. II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Literacko-Historycznym „Król Kazimierz Wielki i jego czasy" - Anna Więcek (klasa II)
  8. II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Józef Piłsudski i szlak I Brygady Legionów Polskich” - Wiktoria Bąk (klasa II)
  9. Wicemistrzyni Ortografii  Powiatu Olkuskiego - Anna Więcek (klasa II),
  10. II miejsce za wykonanie „Chusty folkowej” podczas Powiatowego Festiwalu Kultury 2016 - Klaudia Barczyk (klasa III)
  11. III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Józef Piłsudski i szlak I Brygady Legionów Polskich” - Maria Kowal (klasa II)
  12. III miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Literacko-Historycznym „Król Kazimierz Wielki i jego czasy” - Maria Kowal (klasa II)
  13. III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych Hubert Woźniczka (klasa III).
  14. I miejsce w gminnym etapie Powiatowego Konkursu „OMNIBUS” - Maria Habryn (klasa 1)
  15. I miejsce na etapie gminnym w Powiatowym Konkursie Matematycznym „DEXTER” - Dawid Pałka (klasa 3)
  16. Wicemistrz Ortografii Gminy Wolbrom - Hubert Woźniczka (klasa III)
  17. II miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Mały Mistrz Matematyki” dla klas 1–3 szkół podstawowych - Maria Habryn (klasa 1)