Nawigacja

Rok szkolny 2018/2019 Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 20013/2014 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2011/2012

Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2015/2016

  1. Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Wiktoria Bąk (klasa II)
  2. Finalista Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego - Oskar Świerczek (klasa 6)
  3. I miejsca w XIII Powiatowym Konkursie Literacko-Historycznym – „Król Kazimierz Wielki i jego czasy”- Wiktoria Bąk (klasa II)
  4. I miejsce w Powiatowym Konkursie  Ekologicznym pt. „Co wiemy o zanieczyszczeniach powietrza?" - Anna Więcek (klasa II) 
  5.  I miejsca w Powiatowym  Konkursie Historycznym - „Józef Piłsudski i szlak I Brygady Legionów Polskich” - Anna Więcek (klasa II)
  6. Tytuł Omnibusa w Powiatowym Konkursie Wiedzowym „OMNIBUS”  - Emilia Mistur (klasa 2)
  7. II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Literacko-Historycznym „Król Kazimierz Wielki i jego czasy" - Anna Więcek (klasa II)
  8. II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Józef Piłsudski i szlak I Brygady Legionów Polskich” - Wiktoria Bąk (klasa II)
  9. Wicemistrzyni Ortografii  Powiatu Olkuskiego - Anna Więcek (klasa II),
  10. II miejsce za wykonanie „Chusty folkowej” podczas Powiatowego Festiwalu Kultury 2016 - Klaudia Barczyk (klasa III) 
  11. III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Józef Piłsudski i szlak I Brygady Legionów Polskich” - Maria Kowal (klasa II)
  12. III miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Literacko-Historycznym „Król Kazimierz Wielki i jego czasy” - Maria Kowal (klasa II)
  13. III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych Hubert Woźniczka (klasa III).
  14. I miejsce w gminnym etapie Powiatowego Konkursu „OMNIBUS” - Maria Habryn (klasa 1)
  15. I miejsce na etapie gminnym w Powiatowym Konkursie Matematycznym „DEXTER” - Dawid Pałka (klasa 3)
  16. Wicemistrz Ortografii Gminy Wolbrom - Hubert Woźniczka (klasa III)
  17. II miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Mały Mistrz Matematyki” dla klas 1–3 szkół podstawowych - Maria Habryn (klasa 1)
  18. II miejsce na etapie gminnym w Powiatowym Konkursie Matematycznym „DEXTER”- Wojciech Januszek (klasa 3)

  19. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Mały Mistrz Matematyki” dla klas 1–3 szkół podstawowych – Grzegorz Nowosiński (klasa 2)

  20. II miejsce w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek dla przedszkolaków - Justyna Banyś (oddział przedszkolny)

  21. "Mały Wicemistrz Ortografii Gminy Wolbrom"- Bartosz Pielka (klasa 3)

  22. III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Zwierzakowe wierszowanie" - Karolna Janik (oddział przedszkolny)

  23. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Mały Mistrz Matematyki” dla klas 1-3 szkół podstawowych - Wiktor Pietrzyk (klasa 1), Sergiusz Barczyk (klasa 2)

  24. Finaliści IV Miejsko-Gminnego Konkursu Języków Obcych dla uczniów gimnazjów (język angielski) -  Hubert  Woźniczka (klasa III),  Szymon Maciąg (klasa II), Aleksandra Mogiła (klasa III), Bąk Wiktoria (klasa II)

  25. Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Nie pal przy mnie, stokrotnie proszę" - Krzysztof Szymczyk (oddział przedszkolny)

  26. Wyróżnienie w IX Powiatowym Konkursie Muzycznym - Wiktoria Bąk, Dominik Kańczuga, Patryk Szatan (klasa II)

 

G M I N N Y    P R Z E G L Ą D    S Z K O L N E J    T W Ó R C ZOŚ C I    A R T Y S T Y C Z N E J

  1. I miejsce w Konkursie Plastycznym dla gimnazjów „4 pory roku”  - Natalia Nowosińska (klasa III)
  2. I miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 1-3 szkół podstawowych „4 pory roku” - Szymon Ratuszny (klasa 1)
  3. II miejsce (I nie przyznano) w kategorii piosenka dla klas 1-3 szkół podstawowych - Monika Szatan (klasa 1)
  4. II miejsce (I nie przyznano) w kategorii teatr dla klas 4-6 szkół podstawowych za przedstawienie  „Kot w butach” - Teatrzyk „Figielek” (klasa 4)
  5. II miejsce (I nie przyznano) w kategorii taniec klas 4-6 szkół podstawowych - grupa „Iskierki” 
  6. II miejsce w kategorii taniec klas gimnazjalnych - zespół taneczny "Super Girls”

  7. III miejsce w kategorii taniec oddziałów przedszkolnych - zespół taneczny „Skrzaty”

  8. Wyróżnienia  w Konkursie Plastycznym dla klas 1-3 szkół podstawowych  „4 pory roku” - Maria Habryn, Hubert Pasich (klasa 1)

 

S P O R T

  1. I miejsce w gminie, I w powiecie i III w rejonach dla drużyny dziewcząt gimnazjum w koszykówce
  2. II miejsce w powiecie Natalii Sałek (klasa 4) w Indywidualnych Biegach Przełajowych
  3. I miejsce w gminie i IV w powiecie w pływaniu Filipa Stefańskiego  (klasa I)
  4. IV miejsce w powiecie Mateusza Wróbla (klasa I) w Indywidualnych Biegach Przełajowych
  5. I miejsce w gminie zarówno dla drużyny dziewcząt jak i chłopców gimnazjum w badmintonie,
  6.  I miejsce w miejsko-gminnych zawodach w pływaniu Piotra Haberki (klasa 6)
  7. II miejsce w miejsko-gminnych zawodach w halową piłkę nożną dla drużyny dziewcząt gimnazjum
  8. II miejsce w miejsko-gminnych zawodach w piłce ręcznej dla drużyny dziewcząt gimnazjum
  9. II miejsce w miejsko-gminnych zawodach w mini piłce ręcznej dla drużyny dziewcząt szkoły podstawowej
  10. II miejsce w miejsko-gminnych zawodach  piłki nożnej dla drużyny chłopców szkoły podstawowej
  11. III miejsce w miejsko-gminnych zawodach w pływaniu Elizy Podsiadło (klasa 5)
  12. III miejsce w miejsko-gminnych zawodach w mini piłce ręcznej dla drużyny chłopców szkoły podstawowej

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Łokietka w Zarzeczu
    Szkoła Podstawowa w Zarzeczu
    ul. Szkolna 2
    32-340 Wolbrom
  • (32) 646-51-85

Galeria zdjęć