Rok szkolny 2014/2015

1. II miejsce w Regionalnym Konkursie Kultury Słowa "Na drogach i rozdrożach języka" - Anna Więcek (klasa I).

2. Finalistka XX Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej - Julia Wiśniewska (klasa 6).

3. Laureatka Miejsko-Gminnego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów - Aleksandra Nocoń (klasa III).

4. Laureatka Miejsko-Gminnego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych - Karolina Pałka (klasa 6).

5. I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Strachy polne" dla szkół podstawowych - Klaudia Rojek (klasa 5).

6. II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Strachy polne" dla gimnazjów - Klaudia Ciempka (klasa II).

7. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym - Bartosz Kruszak (klasa 5).

8. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym - Wojciech Januszek (klasa 2).

9. Gimnazjalny Wicemistrz Ortografii Gminy Wolbrom - Hubert Woźniczka (klasa II).

10. II miejsce w konkursie historycznym pt. "Biografia Józefa Piłsudskiego" - Wiktoria Bąk (klasa I).

11. II miejsce w Przeglądzie Twórczości Artystycznej w Wolbromiu dla zespołu tanecznego "Iskierki".

12.Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim - Mateusz Pielka (klasa 3).

13. Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Przeczytam ci tęczę" - Natalia Sałek (klasa 3).

14. Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Strachy polne" - Katarzyna Kamionka (klasa III).

15. Wyróżnienia w Diecezjalnym Konkursie na Tryptyk Wielkanocny - Kamil Drozdowski (klasa 4) i Jakub Stasiurka (klas 4).

ZAWODY MIEJSKO-GMINNE

1. I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Szymon Nocoń (klasa 6).

2. I miejsce w pływaniu kraulem - Filip Stefański (klasa 6).

3. II miejsce w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SP.

4.  II miejsce w  piłce ręcznej dziewcząt i chłopców G.

5. II miejsce w drużynowych biegach przełajowych chłopców SP.

6. III miejsce w piłce nożnej halowej chłopców SP.

ZAWODY POWIATOWE

1. I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Szymon Nocoń (klasa 6).

2. III miejsce w pływaniu kraulem - Filip Stefański (klasa 6).

3. II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt G.

ZAWODY WOJEWÓDZKIE

1. VIII miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Szymon Nocoń (klasa 6).

2. Finalista w pływaniu kraulem - Filip Stefański (klasa 6).