Nawigacja

Rok szkolny 2018/2019 Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 20013/2014 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2011/2012

Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 20013/2014

 

1. Finalistki Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego - Wiktoria Bąk (klasa 6) i Anna Więcek (klasa 6).

2. I miejsce w Powiatowym Konkursie Historyczno-Literackim o Powstaniu Warszawskim "Chcieliśmy być wolni i wolność sobie zawdzięczać" - Patrycja Kruszak (klasa II).

3. III miejsce w Regionalnym Konkursie Kultury Słowa "Na drogach i rozdrożach języka" - Patrycja Nocoń (klasa III).

4. Finalistki Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej - Maria Kowal (klasa 6) i Julia Wiśniewska (klasa 5).

5. I miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Ziemia olkuska oczami gimnazjalistów" - Karolina Kardynał (klasa III).

6. I miejsce w etapie gminnym i III miejsce w etapie powiatowym Powiatowego Konkursu OMNIBUS - Eliza Podsiadło (klasa 3)

7. III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Spotkanie z leśną poezją" - Mateusz Pielka (klasa 2).

8. II miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym Mały Mistrz Matematyki - Eliza Podsiadło (klasa 3).

9. III miejsce w etapie gminnym Powiatowego Konkursu OMNIBUS - Wojciech Januszek (klasa 1).

10. III miejsce w Gminnym Konkursie Teatralnym - uczniowie klasy 2 i oddziału przedszkolnego.

11. Wyróżnienie w Powiatowym Festiwalu Kultury w konkursie plastycznym na patchwork o motywie ludowym - Magdalena Pacia (klasa II).

12. Wyróżnienie w powiatowych "Impresjach olkuskich" - Alicja Rolka (klasa III) i Agnieszka Kotwinowska (klasa III).

13. Wyróżnienie w Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek - zespół woklano-instrumentalny ZS Zarzecze.

S P O R T

ZAWODY MIEJSKO-GMINNE

1. I miejsce w mini koszykówce dziewcząt SP.

2. I miejsce w mini piłce ręcznej dziewcząt SP.

3. I miejsce w pływaniu kraulem - Filip Stefański (klasa 5).

4. II miejsce w mini piłce halowej dziewcząt G.

5. II miejsce w pływaniu stylem motylkowym - Wiktoria Bąk (klasa 6).

6. II miejsce w mini piłce ręcznej chłopców SP.

7. II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt G.

8. III miejsce w koszykówce dziewcząt G.

ZAWODY POWIATOWE

1. I miejsce w mini koszykówce dziewcząt SP.

2. III miejsce w mini piłce ręcznej dziewcząt SP.

ZAWODY REJONOWE

1. Finalistki zawodów w mini koszykówce dziewcząt SP.

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Łokietka w Zarzeczu
    Szkoła Podstawowa w Zarzeczu
    ul. Szkolna 2
    32-340 Wolbrom
  • (32) 646-51-85

Galeria zdjęć