• Rok szkolny 2019/2020

•

1. Finalistka Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego - Emilia Mistur (klasa 6)
          2. I miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Muzyczno-Recytatorskim - Mateusz Pielka (klasa 8)
          3. II miejsce w Powiatowym Konkursie Historyczno-Literacko-Plastycznym upamiętniającym bitwy pod Krzywopłotami, Bydlinem i Załężem - Mateusz Spyra (klasa 8)
          4. III miejsce w Powiatowym Konkursie Historyczno-Literacko-Plastycznym upamiętniającym bitwy pod Krzywopłotami, Bydlinem i Załężem - Angelika Kańczuga (klasa 8)
          5. I miejsce w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej "Wyśpiewana Nipodległość" -  Wiktoria Barczyk, Zuzanna Kamionka, Oliwia Waszkiewicz (klasa 8), Oliwia Pankau (klasa 7)
          6. I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Oszczędzaj wodę" - Igor Wiśniewski (klasa 3)
          7. I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Oszczędzaj wodę" w kategorii przedszkola - Zofia Kotul  (grupa "Motylki")
          8. I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Szopka Bożonarodzeniowa" - Katarzyna Kamionka (grupa "Motylki")
          9. II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Pocztówka Wielkanocna" - Milena Wąsiel (klasa 1)
          10. II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Oszczędzaj wodę" - Maciej Nowosiński (klasa 2)
          11. III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Oszczędzaj wodę" - Małgorzata Piwowarczyk (klasa 1)
          12. III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Oszczędzaj wodę" w kategorii przedszkola - Malwina Sarwa  (grupa "Motylki")

1. I miejsce w gminie w Igrzyskach Dzieci w koszykówce dziewcząt klas 4 - 6 SP
          2. II miejsce w powiecie w Igrzyskach Dzieci w koszykówce dziewcząt klas 4 - 6 SP