1. Laureatka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Barbara Kiwior (klasa 8)
  2. Finalistka XVIII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego - Klaudia Rojek (klasa III)
  3. I miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"- Bartosz Majda (klasa 8)
  4. I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Nie pal przy mnie, stokrotnie proszę" - Milena Wąsiel (oddział przedszkolny)
  5. I miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na wsi, maszyna pracuje, dziecko obserwuje" - Jakub Skałka (klasa 1)
  6. II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Jesień w lesie grzyby niesie" kategoria album- Jakub Skałka (klasa 1)
  7. II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Jesień w lesie grzyby niesie" kategoria plakat- Maciej Nowosiński (klasa 1)
  8. III miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczym - Emilia Mistur (klasa 5)
  9. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Polubić Matematykę w kategorii klas ósmych - Barbara Kiwior (klasa 8)
  10. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Polubić Matematykę w kategorii klas szóstych - Dawid Pałka (klasa 6)
  11. I miejsce Gminnym Konkursie Plastycznym "Tradycyjna ozdoba choinkowa" - Justyna Banyś (klasa 3)
  12. I miejsce w Gminnym Konkursie na "Stroik Wielkanocny" - Szymon Ratuszny (klasa 4)
  13. II miejsce w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"- Daniel  Majda (klasa 6)
  14. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Polubić Matematykę w kategorii klas siódmych- Maria Janik (klasa 7)
  15. II miejsce w Konkursie j. angielskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom -  Wiktor Tomsia (klasa 6)
  16. II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Betlejem jest w nas" - Kacper Czarnik (klasa 3)
  17. II miejsce w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej "Wyśpiewana Nipodległość" - Oliwia Pankał (klasa 6), Wiktoria Barczyk, Maria Janik, Zuzanna Kamionka, Oliwia Waszkiewicz (klasa 7)
  18. III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym "Mały Mistrz Matematyki" - Julia Sypień (klasa 1)
  19. III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Cztery pory roku" - Filip Widacha (oddział przedszkolny)
  20. Wyróżnienie w XII Powiatowym Konkursie Muzyczno-Recytatorskim organizowanym z okazji 100-lecia niepodległości - Mateusz Pielka (klasa 7)
  21. Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim - Mateusz Pielka (klasa 7)
  22. Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Baranek Wielkanocny" - Aleksander Banyś (klasa 3)
  23. Wyróżnienie w w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Jesień w lesie grzyby niesie" kategoria nowość - Kacper Sypień (klasa 1)
  24. Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Cztery pory roku" - Milena Wąsiel  (oddział przedszkolny)
  25. Wyróżnienie w Gminnym Konkursie na "Stroik Wielkanocny" - Hubert Pasich (klasa 4)
  26. Wyróżnienie w Gminnym Konkursie na "Stroik Wielkanocny" - Klaudia Szatan (klasa 4)

1. III miejsce chłopców klas 4-6 w 1/2 finałów wojewódzkich w piłce ręcznej
  2. I miejsce chłopców klas 4-6 w zawodach powiatowych w piłce ręcznej